הקשר בין דימוי גוף, מודעות ותדמית אישית.

דימוי גוף

הדרך בה אני חווה ותופסת ברמה האסתטית את מבנה וצורת גופי על כל מאפייניו, עם סך כל המחשבות והרגשות שאני חווה כלפיו כולל שביעות רצוני או אי שביעות רצוני ביחס למה שאני חושבת, מעריכה ותופסת באופן חיובי או שלילי, של איך אמור להיראות מבנה וצורה של גוף אידיאלי על כל מאפייניו בפרמטרים וסטנדרטים בראי החברה והתקשורת המוכתבים לנו בכל תקופה.

דימוי גוף נמוך

תפיסה שלילית ברמת החוויה האישית שלי על גופי עם כל המחשבות והרגשות הנלווים לכך ועם תחושה של חוסר השלמה עם הגוף הקיים ועם חוסר מודעות עצמית בראיית היכולת לאפשרויות הקיימות לשנות ולשפר.

דימוי גוף גבוה

תפיסה חיובית ברמת החוויה האישית שלי על גופי, עם כל המחשבות והרגשות הנלווים לכך ועם תחושת השלמה עם הגוף הקיים ועם המודעות העצמית הגבוהה והיכולת לדעת לשפר את מה שניתן ולטשטש מה שנראה ונתפס בעיניי כנקודת חולשה ותורפה.

מודעות עצמית ותדמית אישית

תדמית אשית נכונה מגיעה ממקום של מודעות אישית מתחילה: בהכרה הגבוהה של מי אני באמת במהות הווייתי? מה אני משדרת לעומד מולי? ואיך אני נתפסת בעיני האחר?

מודעות לתדמית אישית

זו היכולת לדעת ולזהות מהן נקודות התורפה ונקודות החולשה שלי והיכולת לדעת איך לטשטש אותן מאידך זו גם היכולת, לדעת מהן נקודות החוזק שלי והיכולת לדעת איך להבליט אותן.

ואני אומרת:

אפשר להיראות מיליון $ ולבנות תדמית אישית מנצחת

גם בלי להפוך לקורבן של 'טרנד' כזה או אחר! וגם בלי להיוולד "מושלמים"!

אין מושלם יש רק שלם!

להרגיש שלם ומרוצה עם עצמי ועם מה שיש עם המודעות העצמית הגבוהה של לדעת את מה ואת איך ניתן לשפר ולשדרג והיכן ומה מומלץ לטשטש מתוך ההבנה שאין צורך בהחמרת יתר עם עצמי. בשאיפה למקום של איזון ופרופורציות ושזה שם המשחק.

בחתימה אישית

חלי לוגו

 

חלי בן דויד

יועצת תדמית אישית.