'פרסונה בסטייל'

פרסונה = אישיות    סטייל = סגנון / עיצוב

 *

שם האתר

בחרתי לקרוא לאתר ה'תדמית האישית והסטיילינג' בשם 'פרסונה בסטייל' כדי לתת הדגש ושימת לב קודמים ל'פרסונה' / האישיות של מי שאנחנו במהותנו הפנימית, לפני שאנחנו מגיעים לעצב לה 'תדמית אישית' ולפני שאנחנו קובעים לה סגנון לבוש תואם אישיות ומבנה גוף. ה'פרסונה' היא זו שמובילה ומעצבת את התדמית ולא להפך.

 

'פרסונה בסטייל' = עיצוב תדמית אישית לאישיות שאנחנו.

*

פרסונה = אישיות

אנחנו קודם כל מי שאנחנו עם סך כל מכלול המחשבות, הערכים, אמות מוסר, השקפת עולם, תכונות אופי, התנהגות ועוד… ולא ניתן לטעמי האישי לערוך הפרדה בין האישיות הפנימית של מי שאנחנו באמת, למראה החיצוני ול'תדמית האישית' אותה נבחר להביא ולשקף החוצה לעומד מולנו. הדגש צריך להיות קודם כל על ה'אני' האישי הפנימי 'הפרסונה' שאני ורק לאחר מכן יגיעו, עיצוב, התאמה ושדרוג של הפן החיצוני שיהיה מותאם בסנכרון, בהלימה, בהרמוניה ובסגנון אישי ל'פרסונה' שאנחנו.

 

בדיוק כמו באדריכלות ובבניית בית.

מתחילים עם תכנון ובניית התשתיות, היסודות והעמודים שבונים בבניין. קודם בונים את היסודות, התשתיות והעמודים ורק לאחר מכן בונים עליהם את החדרים כשבסוף מבצעים את עיצוב הפנים ואת העיצוב החיצוני.

 

סטייל = עיצוב התדמית האישית של הפרסונה דרך כלי הסטיילינג.

'סטיילינג' בלבוש-  מהווה רק נדבך אחד מתוך מכלול שלם של כל מה שעונה להגדרה 'תדמית אישית' ומשמש לנו כלי עזר הבא לסייע לנו ממקום של 'מודעות אישית גבוהה' להבליט ולהביא את הגרסה הכי מוצלחת והכי משופרת שלנו.

כזו שתשקף את מי שאנחנו באישיותנו בעזרת סגנון לבוש אישי כזה שיתאים, יהיה מסונכרן ובהלימה עם ה'פרסונה' של מי שאנחנו, תוך הבלטת יתרונות ונקודות חוזק וטשטוש נקודות תורפה, חולשה וחסרונות ותוך שימת דגש על העובדה, שאין דבר כזה 'מושלם', יש רק את המקום הזה של לשאוף תמיד להשתפר כדי להרגיש הכי 'שלם' בעיקר שלם עם עצמי ועם הזהות האישית שלי אותה אני מייצגת ומביאה איתי לעולם.

בחתימה אישית 

חלי לוגו

חלי בן דויד

יועצת תדמית אישית.